zęby implanty

Idealne zęby

Równa linia zębów jest bardzo ważna. Często wiele niedoskonałości jesteśmy w stanie naprawić w trakcie leczenia stomatologicznego. Szczególnie jeśli odchylenia od normy są niewielkie, a zęby są w bardzo dobrym, stanie. Nieco trudniej może być jeśli szkliwo jest już znacznie starte.

Dochodzi do tego po wielu latach. Z tego powodu warto jak najwcześniej zdecydować się na dopasowanie odpowiedniego aparatu ortodontycznego. Dzięki temu jesteśmy w stanie uzyskać najlepsze efekty. Jednak istnieje również wiele metod, które pozwalają nam uzupełnić braki oraz luki w uzębieniu. Najbardziej popularne są implanty stomatologiczne. Zalecane są szczególnie przy ukruszonych zębach lub lukach pozostających po wyrywaniu. Dzięki temu możemy uzupełnić powstałe szczeliny i przywrócić idealny wygląd całej szczęki. Więcej i implantach znajdziesz także na: stomatologia-impla.pl/implanty/.

Jest to bardzo ważne ze względu na symetrię. Każdy z zębów powinien mieć swój odpowiednik. Dzięki temu powierzchnie zębowe będą się pokrywać na górze oraz na dole. Wpływa to również na wygodę. Nie dochodzi wtedy do zbyt dużego obciążenia poszczególnych obszarów w trakcie gryzienia. Mogłoby to negatywnie wpływać na kondycję zębów oraz znacznie zmniejszać ich wytrzymałość. Implanty zębowe są idealnie dopasowane zarówno do naturalnego kształtu oraz koloru. Dzięki temu nie wyróżniają się na tle innych zębów, ale stanowią ich idealne dopełnienie.

Szukając odpowiedniego lekarza powinniśmy brać pod uwagę jakość świadczonej przez niego usługi. Cena jest mniej znaczącym kryterium. Niezaprzeczalnie warto zainwestować w idealny uśmiech, który doda nam pewności siebie.